W związku z dużym wzrostem sprzedaży, poszukujemy na terenie całego kraju agentów, którzy będą zgodnie z filozofią firmy aktywnie sprzedawać produkty z serii Organicalc.

Do podstawowych zadań należeć będzie między innymi koordynacja działań marketingowych, budowanie wizerunku firmy, wypracowywanie długofalowych relacji z klientami oraz kompleksową obsługę sprzedażową i posprzedażową.

Oczekujemy statusu podmiotu gospodarczego, doświadczenia w obsłudze sektora rolniczego, systematyczności oraz maksymalnego zaangażowania. Naszym Autoryzowanym Doradcom oferujemy:

  • stabilną, wieloletnią współpracę z wyjątkową na rynku gamą produktów,

  • motywujący system wynagrodzeń w oparciu o umowę dystrybucyjną,

  • szkolenia wdrożeniowe z zakresu oferowanych produktów oraz technik sprzedaży – wsparcie marketingowe ułatwiające realizację sprzedaży.

Złóż swoją aplikację poprzez wygodny formularz poniżej. W celu wysłania swojej aplikacji, należy przesłać dokument (pdf lub doc). Prosimy o podanie danych teleadresowych, informacji o firmie, doświadczeń, ogólnego terytorium działania. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi podmiotami.


*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji przez ORGANICALC Sp. z O.O. z siedzibą w Gdyni zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 26.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dalej jako „RODO”.